UTOPIC KİLİT SİSTEMİ ÇEKİLİŞİ

Utopic çekilişi tamamlandı. Aşağıdaki videodan çekilişimizin yapılışını izleyebilirsiniz. Katılımcı listesi çekiliş videomuzu beğenenlerden oluşturuldu ve kazanan ismin diğer şartları yerine getirip getirmediği kontrol edildi. Rastgele bir sayı belirlemek için de oldukça popüler olan bir çekiliş sitesi kullanıldı. İlk talihli sayfamızı beğenmemiş göründüğü için (muhtemelen sadece takip ediyor) hediyemizi ikinci talihli kazandı. Yeni yılda da yeni hediyelerle çekilişlerimize devam edeceğiz. Sağlıklı, mutlu ve sevdiklerinizle birlikte güzel bir yıl geçirmenizi diliyoruz.Çekiliş sonucunda kazanan takipçimize aşağıda özelliklerini belirttiğimiz otomatik kilit sistemi setlerinden seçeceği bir tanesini ücretsiz hediye ediyoruz. Bluetooth özelliği olan seçeneklerde ürünün kendi özel yazılımı ile birlikte cep telefonundan da kontrol sağlanabilmektedir.

HEDİYE SEÇENEKLERİ

Seçenek 1 : Utopic 2 + Uzaktan Kumandalı Set

Seçenek 2 : Utopic 2 + Bluetooth + Uzaktan Kumandalı Set

Seçenek 3 : Utopic 2 + Kablosuz Tuş Takımlı Set

Seçenek 4 : Utopic 2 + Bluetooth + Kablosuz Tuş Takımlı Set

Seçenek 5 : Utopic 2 + Parmak İzi Okuyuculu Set

Seçenek 6 : Utopic 2 + Bluetooth + Parmak İzi Okuyuculu Set

ÇEKİLİŞE KATILMA ŞARTLARI

YÜKLENİYOR

SAYFA YÜKLENİYOR...

1 # AutoMOD Teknoloji Facebook sayfamızı beğenin (Takip değil beğeni). Aşağıdaki “Sayfayı Beğen” butonu ile şimdi beğenebilirsiniz.

2 # BURADAKİ çekiliş videomuzu profilinizde herkese açık olarak paylaşın.

3 # BURADAKİ çekiliş videomuzu beğenin.

4 # BURADAKİ çekiliş videomuza “İsim Soyisim” olarak yorum yapın.

ÇEKİLİŞ DETAYLARI

# Yukarıda belirttiğimiz 4 şartı uygulamış herkes çekilişe 1 kez katılma hakkı kazanır.

# Çekiliş sonucu kazanan talihlinin çekilişe katıldığı Facebook hesabından bu 4 şartı yerine getirmiş olduğu teyit edildikten sonra hediyenin sahibi olabilecektir. Aksi durumda bir sonraki yedek talihli için aynı prosedür uygulanacaktır.

# 31.12.2017 23:59’a kadar çekilişe katılabilirsiniz.

# Çekiliş sonucu kazanan talihli Facebook sayfamız üzerinden duyurulacaktır.

# Çekiliş sonucu kazanılacak hediye seçeneklerine ilişkin detaylı bilgi edinmek ve dilerseniz şimdi satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

# ÜRÜNÜN VİDEOSU:

POPÜLER KONULAR