Renault Laguna Geri Viteste Ayna İndirme

Renault Laguna Geri Viteste Ayna indirme Modülü

Geri viteste ayna indirme sistemimiz, tonlarca para verilip araçlarınıza taktığınız jantlarınızı, geri geri kaldırım ya da bir bariyer kenarına yanaşırken sürtmemeniz için, görüş açısını arttırmak amaçlı üretilmiştir.

* Geri vitese takıldığında sağ dikiz aynası otomatik olarak istenilen açı kadar aşağı iner. Böylelikle lastiklerin kaldırıma olan mesafesini rahatlıkla görerek kolay park etme sağlanır.

* Geri vitesten çıkıldığında 6 saniye içerisinde tekrar geri vitese geçilmezse, ayna otomatik olarak yukarı kalkar ve ilk konumuna döner.

* Aynanın ne kadar aşağı inmesi gerektiği modül üzerindeki ayar bölümünden ayarlanabilir.* Sistemin sadece isteğe bağlı olarak çalışması için kontrol girişi mevcuttur. Bu girişe istenirse bir buton bağlanabilir yada arka sis lambasına bağlanabilir. Bu sayede geri vitese geçildiğinde aynanın aşağı inmemesi isteniyorsa butondan yada arka sis lambasını yakarak kapatılabilir.

* Bu sistem standart olarak sağ dikiz aynasına bağlanır fakat istenirse bir modül daha satın alınarak sol aynaya da aynı şekilde bağlanabilir.

* Tamamen yerli üretim Türk malıdır ve Çin malı ürünlerden on kat daha kalitelidir. Çok basit montajı olmasına rağmen kullanım bakımından her detayı düşünülmüştür. Montaj için gerekirse telefonla da teknik destek verilmektedir.

* Eski ya da yeni istisnasız piyasadaki tüm araçlarla birebir uyumlu olacak şekilde tasarım yapılmıştır. İki yıl garantilidir ve ömürlük kalitede üretilmiştir. Tüm marka model sahip araç sahipleri sorunsuz şekilde gönül rahatlığıyla takıp kullanabilirler.

POPÜLER KONULAR

YORUMLAR