Opel Astra Ayna Katlama Modülü Uygulaması

Opel Astra ayna katlama sistemimiz, aşağıda belirttiğimiz iki senaryodan istediğiniz biri ile aynalarınızın otomatik katlanıp açılmasını sağlamaktadır.

Opel Astra Ayna Katlama Modülü Uygulaması

Otomatik katlanır ayna sistemimiz, aşağıda belirttiğimiz iki senaryodan istediğiniz biri ile aynalarınızın otomatik katlanıp açılmasını sağlamaktadır.

1) Kumandanızın kilitleme tuşuna bastığınızda aynalar katlanır, açma tuşuna bastığınızda yada kontağı açtığınızda açılır.

2) Kumandanızın kilitleme tuşuna bir kere bastığınızda sadece kapılar kilitlenir, eğer tekrar basarsanız aynalar katlanır. Açma tuşuna bir kere bastığınızda kapılar ve aynalar açılır. (Çift tetikleme özelliği)

Lütfen satın aldıktan sonra hangi senaryoyu istediğinizi belirtiniz. Belirtmediğiniz takdirde 1 nolu senaryoya göre gönderim yapılır.

Aracınızda, hareket edince belirli bir süreye ya da hıza ulaşılması durumunda kapıların otomatik kilitlenmesi özelliği varsa, sistem bundan etkilenmez ve hareket halinde kapılar kilitlenince aynalar katlanmaz. Fakat yine istenirse butondan kapatılabilir.

Aracınızın içerisinde orijinal Opel Astra ayna katlama butonu varsa çalışmaya devam eder.

Opel Astra ayna katlama modülümüzün takılı olduğu araçlarda, ayna içerisindeki dişli mekanizmasında bir problem oluşursa, dişlilerin sıkışıp zorlanarak zarar görmesi engellenmiş olur.

Tamamen yerli üretim Türk malıdır ve Çin malı ürünlerden on kat daha kalitelidir. Çok basit montajı olmasına rağmen kullanım bakımından her detayı düşünülmüştür. Montaj için gerekirse telefonla da teknik destek verilmektedir.

Eski ya da yeni istisnasız piyasadaki tüm araçlarla birebir uyumlu olacak şekilde tasarım yapılmıştır. İki yıl garantilidir ve ömürlük kalitede üretilmiştir. Tüm marka model araç sahipleri sorunsuz şekilde gönül rahatlığıyla takıp kullanabilirler.

Eğer aracınızda elektrikli katlanır ayna yoksa, yurt içi ya da yurt dışından aracınıza uygun katlanır ayna satın alıp, bu modül sayesinde uzaktan kumandanız ile aynalarınızın katlanıp açılmasını sağlayabilirsiniz.

POPÜLER KONULAR

YORUMLAR