Led Far Ampülü İncelemesi ve Montajı

Aracınızdaki farların orjinal halojen ampülleri yeterli aydınlatma sağlayamıyorsa yeni trend led far ampülü kullanmanız iyi bir tercih olacaktır. Bu videomuzda led far ampülleri hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.VİDEO YÜKLENİYOR…Led Far Ampülü İncelemesi ve Montajı

Aracınızdaki farların orjinal halojen ampülleri yeterli aydınlatma sağlayamıyorsa yeni trend led far ampülü kullanmanız iyi bir tercih olacaktır. Üstteki videomuzda led far ampülleri hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Aracınızdaki farların orjinal halojen ampülleri yeterli aydınlatma sağlayamıyorsa yeni trend led far ampülü kullanmanız iyi bir tercih olacaktır. Üstteki videomuzda led far ampülleri hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Araçların farlarında kullanılan orjinal halojen ampüller, aydınlatma konusunda çoğu kullanıcının şikeyet etmesine sebep olmaktadır. Buna çözüm olarak da xenon diye tabir edilen ampül tiplerine yönelen sürücüler, şimdi de son zamanların trendi led far ampüllerini kullanmaya başladılar.

Led far ampüllerinin teknik özellikler bakımından xenon ve halojen ampüllere göre birçok üstünlüğü bulunmaktadır. Öncelikle harcanan güce göre alınan lümen (aydınlatma) değeri bakımından her ikisinden de üstündür.Yine xenon ampüde olduğu gibi led far ampülü için de kullanıcının zevkine göre çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Genelde gözü yormaması ve görüş sağlığı açısından 5000 Kelvin ile 6000 Kelvin renkler tercih edilmektedir.

Ayrıca su geçirmez özellikte üretilen led far ampülleri, montaj bakımından da işinizi koklaylaştıran bir yapıya sahiptir. Aracınızın farlarındaki ampül yuvası standartlarına göre H1, H3, H4, H7, H11, H13, 9004/9007, 9005, 9006 ve diğer ölçülerde ürünler bulmak mümkün.

Aliexpress sitesinde led far ampülü konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesini görebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü tercih ederken, diğer kullanıcıların satın almış oldukları ve olumlu yönde geri bildirim yaptıkları ürünlere yönelmekte fayda var. Facebook sayfamızı takip ederseniz, biz de zaman zaman ürün tavsiyeleri yapmaktayız.

Led far ampülleri konusunda kafanıza takılan her türlü soruyu da alttaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz. Kolay gelsin…

POPÜLER KONULAR

YORUMLAR