Doğalgazsız Kombi ile Isınma Yöntemi

Herhangi bir fosil yakıt yada elektrik rezistansı kullanmadan çalışan doğalgazsız kombi üretildi. Firma yetkilileri Sistemin genel özellikleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Doğalgazsız Kombi ile Isınma Yöntemi

Herhangi bir fosil yakıt yada elektrik rezistansı kullanmadan çalışan doğalgazsız kombi üretildi.

Herhangi bir fosil yakıt yada elektrik rezistansı kullanmadan çalışan doğalgazsız kombi üretildi.

Türk mucitler tarafından, yakıt olarak doğalgaz yada herhangi bir fosil yakıt kullanmayan ve sadece elektrik enerjisi ile çalışan kombi üretildi. Sistemin bu hali ile başka hiç bir masrafı olmadan günlük 5 TL civarında bir elektrik tüketim maliyeti ile 100 m2 bir alanı kolaylıkla ısıtabildiği ifade ediliyor.

Günümüzde ortalama bir ev yada iş yerinin ısınmak için aylık 400 TL civarında bir doğalgaz tüketimi de 50-100 TL arasında bir elektrik tüketimi olduğunu düşündüğümüzde, bu sistemin kısa zamanda yaygınlaşması muhtemel görünüyor.Yapılan arge çalışmaları neticesinde başarıya ulaşılmasının ardından da tüm testleri yapılarak satışına başlanan yerli kombi, kullanılacak yerin keşfinden sonra ihtiyaca göre istenilen güçte ve ölçüde kurulumu yapılıp çalışır şekilde teslim ediliyor.

Yerli imkanlarla Türk mucitleri tarafından üretilen bu kombi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve fiyatını öğrenmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

[email protected]

POPÜLER KONULAR

YORUMLAR