Dak Alarmlı Kapı Kilidi

DAK alarmlı kapı kilidinin kullanımı, standart bir barelli (silindirli) kilit ile aynıdır. Cihazın içine entegre edilmiş çift korumalı alarm sistemi, kapı üç tur kilitlendiğinde devreye girerek korumayı başlatır.VİDEO YÜKLENİYOR…Dak Alarmlı Kapı Kilidi

DAK alarmlı kapı kilidinin kullanımı, standart bir barelli (silindirli) kilit ile aynıdır. Cihazın içine entegre edilmiş çift korumalı alarm sistemi, kapı üç tur kilitlendiğinde devreye girerek korumayı başlatır.

DAK alarmlı kapı kilidinin, standart bir barelli (silindirli) kilit ile aynıdır. Cihazın içine entegre edilmiş çift korumalı alarm sistemi, kapı üç tur kilitlendiğinde devreye girerek korumayı başlatır.

İki yıl boyunca Desi Alarm & Güvenlik A.Ş garantilidir. Tamamıyla Türk mühendisleri tarafından ve yerli imkanlar ile yüksek teknoloji kullanılarak, 1991 yılından beri sektöründe lider konumda arge çalışmalarını sürdüren Desi İstanbul tesislerinde üretilmiştir.

Dak Alarmlı Kapı Kilidi | YERLİ ÜRETİM YÜKSEK TEKNOLOJİ

Hassasiyet Ayarlı Darbe Sensörü

Hassasiyeti ayarlanabilir darbe sensörü, kapıya yada barele (silindire) yapılacak müdahaleler sırasında oluşan titreşimleri algılar ve kapı henüz açılmadan önce alarm sistemini devre sokar. Bu sayede kötü niyetli kişi kapıyı açamadan caydırılmış olur ve bu girişimler sonucunda kapı yada kilit üzerinde oluşabilecek muhtemel hasarların önüne geçilmiş olur.

Alarm sistemi devreye girdikten sonra, eğer kilit anahtar ile açılmaz ise, 3 dakika boyunca çalar ve daha sonra siren durdurulur. Eğer kapıya tekrar darbe gelirse, siren 3 dakika boyunca tekrar çalar.

Cihazın darbe algılama seviyesi ihtiyaca göre üç farklı şekilde (hassas, normal, kaba) son kullanıcı tarafından kolayca ayarlanabilmektedir.Açılma Sensörü

Kriko vb. bir mekanizma ile kapıya yada barele (silindire) darbe gelmeden kapının açılmaya çalışılması söz konusu olursa, manyetik olarak çalışan açılma sensörü devreye girerek cihazın sirenini tetikler. Bu sayede kapı tamamen açılmadan kötü niyetli kişi kapıyı açamadan caydırılmış olur ve bu girişimler sonucunda kapı yada kilit üzerinde oluşabilecek muhtemel hasarların önüne geçilmiş olur.

Alarm sireni devreye girdikten sonra kilit anahtar ile açılmaz ise, 3 dakika boyunca çalar ve daha sonra kapının açık olup olmadığı kontrol edilir. Eğer kapı kapalı ise siren sesi durdurulur, kapı açık ise siren sesi 3 dakika boyunca tekrar çalar.

Dak Alarmlı Kilit Teknik Özellikler:

Gücünü iki adet AA tip standart pilden alan bu cihaz, kapıya kablo üzerinden elektrik getirme derdi olmadan yıllarca çalışabilecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Pillerin zayıflaması durumunda pil bitme uyarısı da veren bu sistemin pilleri, son kullanıcı tarafından kolaylıkla temin edilip değiştirilebilmektedir.

Alarm esnasında 105 dB ses üreten bu sistemin devreye girme, devre dışı kalma, pil bitme vb. uyarı sesleri, “düşük” ve “yüksek” olmak üzere iki farklı seviyede, son kullanıcı tarafından kolaylıkla ayarlanabilmektedir.

DAK alarmlı kapı kilidinin Ocak 2018 fiyatı sadece 126 TL’dir.

POPÜLER KONULAR

YORUMLAR